KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 8181065
nr 818 1065
Gravyrer
2 st, ihopramade, 1800-tal, a 22x16
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 april 2013
kl 18:09:51
1/4 12:36:01